Item: CG6BEPModel: TTN-042-0095
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Scissor Lift Table
Base Length 64"
Base Width 48"
Load Capacity 9500 lbs.
Lowered Height 11 3/4"
Lowered Height 11.75"
Max. Platform Length 120"
Max. Platform Width 60"
Min. Platform Length 64"
Min. Platform Width 48"
Motor Hp 1 1/2 hp
Number Of Cylinders 3
Raised Height 53 3/4"
Raised Height 53.75"
Time 45 sec.
Travel Length 42"