Item: CG6BBHModel: TTN-013-0045
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Scissor Lift Table
Base Length 38"
Load Capacity 4500 lbs.
Lowered Height 10 1/2"
Lowered Height 10.5"
Max. Platform Length 60"
Max. Platform Width 48"
Min. Platform Width 24"
Number Of Cylinders 1
Raised Height 23 1/2"
Raised Height 23.5"
Time 6 sec.
Travel Length 13"