Item: CG6BBJModel: TTN-013-0060
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Scissor Lift Table
Base Length 38"
Load Capacity 6000 lbs.
Lowered Height 6 3/4"
Lowered Height 6.75"
Max. Platform Length 60"
Max. Platform Width 48"
Min. Platform Length 36"
Min. Platform Width 24"
Number Of Cylinders 2
Raised Height 19 3/4"
Raised Height 19.75"
Time 8 sec.
Travel Length 13"