Item: CG6BBKModel: TTN-013-0090
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Scissor Lift Table
Base Length 38"
Load Capacity 9000 lbs.
Lowered Height 7 1/2"
Lowered Height 7.5"
Max. Platform Length 60"
Max. Platform Width 48"
Min. Platform Length 36"
Min. Platform Width 24"
Number Of Cylinders 3
Raised Height 20 1/2"
Raised Height 20.5"
Time 13 sec.
Travel Length 13"