Item: CG6BDRModel: TTN-032-0100
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Scissor Lift Table
Base Length 48"
Base Width 24"
Load Capacity 10000 lbs.
Lowered Height 9 1/2"
Lowered Height 9.5"
Max. Platform Length 96"
Max. Platform Width 48"
Min. Platform Length 48"
Min. Platform Width 24"
Motor Hp 1 1/2 hp
Number Of Cylinders 3
Raised Height 41 1/2"
Raised Height 41.5"
Time 22 sec.
Travel Length 32"