Item: CG6BDQModel: TTN-032-0095
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Scissor Lift Table
Base Width 48"
Load Capacity 9500 lbs.
Lowered Height 10 1/4"
Lowered Height 10.25"
Max. Platform Length 96"
Max. Platform Width 60"
Min. Platform Length 48"
Min. Platform Width 48"
Motor Hp 1 1/2 hp
Number Of Cylinders 3
Raised Height 42 1/4"
Raised Height 42.25"
Time 22 sec.
Travel Length 32"