Item: CG6BCZModel: TTN-026-0050
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Scissor Lift Table
Base Length 38"
Base Width 24"
Lowered Height 6 3/4"
Lowered Height 6.75"
Max. Platform Length 60"
Max. Platform Width 48"
Min. Platform Length 38"
Min. Platform Width 24"
Motor Hp 1 1/2 hp
Number Of Cylinders 2
Raised Height 32 3/4"
Raised Height 32.75"
Time 15 sec.
Travel Length 26"