Item: CG6BBLModel: TTN-013-0100
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Scissor Lift Table
Base Length 38"
Load Capacity 10000 lbs.
Lowered Height 10 3/4"
Lowered Height 10.75"
Max. Platform Length 60"
Max. Platform Width 48"
Min. Platform Length 36"
Min. Platform Width 24"
Number Of Cylinders 2
Raised Height 23 3/4"
Raised Height 23.75"
Time 11 sec.
Travel Length 13"