AUTOQUIP FLT-144-0015 Freight Lift, 72 Inch Max. Platform Width, 1500 lbs Capacity | CG6CVX
AUTOQUIP FLT-144-0015 Freight Lift, 72 Inch Max. Platform Width, 1500 lbs Capacity
Item: CG6CVXModel: FLT-144-0015
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Freight Lift
Load Capacity 1500 lbs.
Lowered Height 3 1/4"
Lowered Height 3.25"
Max. Platform Length 72"
Max. Platform Width 72"
Min. Platform Width 36"
Time 55 sec.
Travel Length 144"