Item: CN8YHEModel: 351032S15L60#Cross Ref: 787MM4
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Pressure Gauge
Accuracy -2% to +2%
Lens Material Polycarbonate
Liquid-filled Case No
Pressure Range 0 psi to 60 psi