TB WOODS W1928M22 QT Power Chain Belt Sprocket, Cast Iron, 5.25 inch Hub Dia., 22mm Belt Width | AX4FUT
TB WOODS W1928M22 QT Power Chain Belt Sprocket, Cast Iron, 5.25 inch Hub Dia., 22mm Belt Width
Item: AX4FUTModel: W1928M22
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Transmission Chain Sprocket
Belt Width 22 mm
Bore Type Quick Disconnect Bushing
Bushing SF
Construction Spoked
Dimension L 2"
Face Width 1.22"
Hub Length 1 1/4"
Hub Location 1/4"
Inside Dia. 18"