TB WOODS 2/8VP2800 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 280 inch Length, 2 Ribs | AX7CNG
TB WOODS 2/8VP2800 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 280 inch Length, 2 Ribs
Item: AX7CNGModel: 2/8VP2800
In Stock
Get it by Monday, May 25
Banded Yes
Belt Type 8V
Length 280"