TB WOODS 4/5VP2240 Narrow V-Belt, Neoprene, 5V Belt Type, 224 inch Length, 4 Ribs | AX6YJR
TB WOODS 4/5VP2240 Narrow V-Belt, Neoprene, 5V Belt Type, 224 inch Length, 4 Ribs
Item: AX6YJRModel: 4/5VP2240
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item V-Belt
Banded Yes
Belt Type 5V
Length 224"