SPEARS VALVES 3028B-150X18S Bolted Compression Coupling, Sbr x 100 Pip, 15 Size, PVC, 316Ss Hardware
Item: BU6DTUModel: 3028B-150X18S
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Compression Coupling
Construction 18" With Stainless Steel Bolts
Joint Bolted Compression Coupling
O-ring Bolted Compression Coupling - PIP 12" & 18" Lengths With SBR Gasket
Size 15
Type PVC 80, 100 & 125 psi PIP Fabricated Fittings