SMC VALVES CDM2RKA25-175Z Cylinder, 25 mm Size | AN8QQY
SMC VALVES CDM2RKA25-175Z Cylinder, 25 mm Size
Item: AN8QQYModel: CDM2RKA25-175Z
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 25
Lead Wire Length (m) 3m
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa
Stroke 180 mm