SIEMENS SLD69500G Bolt On Circuit Breaker Sld 500 Amp 600vac 3p 35kaic@480v | AG8VCZ
SIEMENS SLD69500G Bolt On Circuit Breaker Sld 500 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
Item: AG8VCZModel: SLD69500G
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 500A
Frame Type SLD
Number Of Poles 3
Voltage 600V