SIEMENS SCND69800ANT Circuit Breaker, Bolt-On, 800 Ampere, 3 Phase, 65kAIC at 480V | CE6MMM
SIEMENS SCND69800ANT Circuit Breaker, Bolt-On, 800 Ampere, 3 Phase, 65kAIC at 480V
Item: CE6MMMModel: SCND69800ANT
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Amps 800A
Frame Type SND
Number Of Poles 3
Voltage 600V