SIEMENS SCND69800ANGT Bolt On Circuit Breaker Snd 800 Amp 600vac 3p 65kaic@480v | AG8UXJ
SIEMENS SCND69800ANGT Bolt On Circuit Breaker Snd 800 Amp 600vac 3p 65kaic@480v
Item: AG8UXJModel: SCND69800ANGT
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 65 kAIC @ 480V
Amps 800A
Frame Type SND
Number Of Poles 3
Voltage 600V