SIEMENS ND63T900 Circuit Breaker Trip Unit, 900 Ampere, 3 Pole, 600V | CE6LVB
SIEMENS ND63T900 Circuit Breaker Trip Unit, 900 Ampere, 3 Pole, 600V
Item: CE6LVBModel: ND63T900
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps 900A
Frame Type ND-Trip Unit
Number Of Poles 3
Voltage 600V AC
Voltage Type AC
Shipping Info:
Ship weight (kg) 2.75
Ship height (cm)40.64
Ship length (cm)15.24
Ship width (cm)22.86
HS code8536308000
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.