SIEMENS JXD63B200 Bolt On Circuit Breaker Jxd 200 Amp 600vac 3p 35kaic@480v | AG8QGA
SIEMENS JXD63B200 Bolt On Circuit Breaker Jxd 200 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
Item: AG8QGAModel: JXD63B200
In Stock : 20 Units
Get it by Thursday, May 21
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 200A
Frame Type JXD
Number Of Poles 3
Voltage 600V