SIEMENS HHLD63T600 Circuit Breaker Trip Unit, 600 Ampere, 3 Phase, 100kAIC at 480V | CE6LRP
SIEMENS HHLD63T600 Circuit Breaker Trip Unit, 600 Ampere, 3 Phase, 100kAIC at 480V
Item: CE6LRPModel: HHLD63T600
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps 600A
Frame Type HHLD
Number Of Poles 3
Voltage 600V AC