SIEMENS HGB2B125B Circuit Breaker 125 Amp 480vac 2p | AG8PHE
SIEMENS HGB2B125B Circuit Breaker 125 Amp 480vac 2p
Item: AG8PHEModel: HGB2B125B
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Amps 125A
Frame Type HGB
Number Of Poles 2
Voltage 480V AC