REIKU PARAB-12F Flexible Conduit, F Profile, 12 mm ID, 50 m Length
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 50Add To Cart
Product Specifications:
| Item | Conduit |
| Fitting Material | Nylon 12 |
| Material Properties | Highly Flexible |
| Product Datasheet | reiku-parab-12f.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.47 |
| Ship height (cm) | 0.3 |
| Ship length (cm) | 1.55 |
| Ship width (cm) | 1.55 |
| Country of Origin | DE |
Documentation:
Product Variants
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Explore Products
- MERSEN FERRAZ TRS2RDC RS15/100RDC Time Delay Fuse, 300V, 2A, Class RK5