48"
36"
Gray
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Color | Gray |
| Height | 63" |
| Length | 48" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr63-1236bk.pdf |
| Recommended Environments | Dry, Wet |
| Shelving Configuration | Starter |
| Width | 36" |