QUANTUM STORAGE SYSTEMS WR74-2442CRNC Corner Shelving Unit, 24 x 42 x 74 Inch Size, Chrome Finish
42"
24"
Chrome
Product Specifications:
| Item | Shelving Unit |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr74-1236bk.pdf |
| Size | 24" x 42" x 74" |