Item: CT8JPPModel: WC14-CB2472CCross Ref: 60TU97
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Capacity Per Shelf 800 lbs.
Color Chrome
Finish Chrome
Number Of Shelves 1
Overall Depth 24"
Overall Height 14"
Overall Width 72"
Usable Depth 24"
Usable Width 72"