Item: CT8JPLModel: WC14-CB2472GYCross Ref: 60TU45
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Capacity Per Shelf 800 lbs.
Color Gray
Finish Epoxy Coat
Load Capacity 800 lbs.
Load Capacity Per Shelf 800 lbs.
Number Of Shelves 1
Overall Depth 24"
Overall Height 14"
Overall Width 72"
Usable Depth 24"
Usable Width 72"