QUANTUM STORAGE SYSTEMS AD63-3660GY Wire Shelving Add-On Kit, Add-On, 60 x 36 Inch Size, 63 in Overall Height, 4 Shelve
60"
36"
Gray
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Height | 63" |
| Length | 60" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr63-1236bk.pdf |
| Recommended Environments | Dry, Wet |
| Shelving Configuration | Add-On |
| Width | 36" |