60"
24"
Stainless
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Wire Shelving Unit |
| Dimension S | 60" x 24" x 63" |
| Length | 60" |
| Product Datasheet | quantum-storage-systems-wr63-1236bk.pdf |
| Width | 24" |