MICRO 100 RRM-300-30X Grooving Tool, 3 mm Tooth Width, 30 mm Max. Bore Depth, 12 mm Head Width
Item: DH9EPUModel: RRM-300-30X
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Grooving Tool
Head Width 12 mm
Max. Bore Depth 30 mm
Min. Bore Dia. 12.55 mm
Product Datasheet micro-100-fgi-0720.pdf
Projection 3.76 mm
Tooth Width 3 mm