MALIN CO. 08-0475-001S Baling Wire, 0.048 Inch Diameter, 166.2 ft. Length, Black Annealed Wire
166.2 ft.
Get it by Monday, May 25
5.00% off
| Color | Black |
| Diameter | 0.0475" , 0.048" |
| Finish | Bare Wire |
| Gauge | 18 ga. |
| Length | 166 ft. , 166.2 ft. |
| Product Type | Baling Wire |
| Wire Dia. | 0.048" |