MALIN CO. 08-0286-014S Baling Wire, 0.029 Inch Diameter, 114.6 ft. Length, Black Annealed Wire
114.6 ft.
Get it by Monday, May 25
5.00% off
| Color | Black |
| Diameter | 0.0286" , 0.029" |
| Finish | Bare Wire |
| Gauge | 22 ga. |
| Length | 114.6 ft. , 115 ft. |
| Product Type | Baling Wire |
| Wire Dia. | 0.029" |