MALIN CO. 08-0348-001S Baling Wire, 0.035 Inch Diameter, 309.6 ft. Length, Black Annealed Wire
309.6 ft.
Get it by Monday, May 25
5.00% off
| Color | Black |
| Diameter | 0.0348" |
| Finish | Bare Wire |
| Gauge | 20 ga. |
| Length | 310 ft. |
| Product Type | Baling Wire |
| Wire Diameter | 0.035" |