HUSKY 184209643120DS Pallet Rack Starter Unit D42 H 96 L120 | AB6FYJ 21E925
HUSKY 184209643120DS Pallet Rack Starter Unit D42 H 96 L120
Item: AB6FYJModel: 184209643120DSCross Ref: 21E925
In Stock
Pallet Rack Configuration
Get it by Monday, May 25
Connection Type Teardrop
Depth 42"
Finish Polyurethane, Galvanized
Footplates 4" x 4 1/4"
Footplates 4" x 4-1/4"
Height 96"
Number Of Shelves 2
Overall Depth 42"
Overall Height 8 ft.
Overall Width 126"
Pallet Rack Configuration Starter
Usable Width 10 ft.
Width 120"