GRAINGER M51240.200.0035 Set Screw A2 Stainless Steel M20 X 2.50Mm Flat 35Mm, 5PK | AG2JTM 31KA91
GRAINGER M51240.200.0035 Set Screw, M20x2.5 Thread Size, Pln, 35 mm Lg., 17 mm Drive Size, Flat, Hex Socket
Item: AG2JTMModel: M51240.200.0035Cross Ref: 31KA91
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 5
Drive Size 10 mm
Head Type Headless
Length 35 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 35 mm