GRAINGER M51230.100.0020 Set Screw A2 Stainless Steel M10 X 1.50Mm Dog 20Mm, 50PK | AG2JNB 31JZ97
GRAINGER M51230.100.0020 Set Screw, M10x1.5 Thread Size, Pln, 20 mm Lg., 8 mm Drive Size, Dog, Hex Socket
Item: AG2JNBModel: M51230.100.0020Cross Ref: 31JZ97
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 915
Display Qty 50
Drive Size 5 mm
Head Type Headless
Length 20 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 20 mm