GRAINGER M51230.040.0016 Set Screw A2 Stainless Steel M4 X 0.70Mm Dog 16Mm, 100PK | AG2GVM 31JZ53
GRAINGER M51230.040.0016 Set Screw, M4x0.7 Thread Size, Pln, 16 mm Lg., 3 mm Drive Size, Dog, Hex Socket
Item: AG2GVMModel: M51230.040.0016Cross Ref: 31JZ53
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 915
Display Qty 100
Drive Size 2 mm
Head Type Headless
Length 16 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 16 mm