GRAINGER M39250.191.0125 Parallel Key C45K Steel 18 X 11 X 125Mm, 10PK | AH7XQJ 38DY18
GRAINGER M39250.191.0125 Parallel Key, High, Steel, 18 mmx11 mmx125 mm Size, 125 mm Lg., Gr. C45K, Plain
Item: AH7XQJModel: M39250.191.0125Cross Ref: 38DY18
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade C45K
Height 11 mm
Length 125 mm
Material Steel
Size 18 mm x 11 mm x 125 mm
System Of Measurement Metric
Type High
Width 18 mm