GRAINGER M07860.120.0016 Set Screw Alloy Steel M12 X 1.75Mm Flat 16Mm, 50PK | AG2JHX 31JY94
GRAINGER M07860.120.0016 Set Screw, M12x1.75 Thread Size, Zn Plated, 16 mm Lg., 10 mm Drive Size, Flat
Item: AG2JHXModel: M07860.120.0016Cross Ref: 31JY94
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 50
Drive Size 6 mm
Head Type Headless
Length 16 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 16 mm