GRAINGER M07860.100.0050 Set Screw Alloy Steel M10 X 1.50Mm Flat 50Mm, 50PK | AG2JHV 31JY92
GRAINGER M07860.100.0050 Set Screw, M10x1.5 Thread Size, Zn Plated, 50 mm Lg., 8 mm Drive Size, Flat
Item: AG2JHVModel: M07860.100.0050Cross Ref: 31JY92
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 50
Drive Size 5 mm
Head Type Headless
Length 50 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 50 mm