GRAINGER M07860.040.0012 Set Screw Alloy Steel M4 X 0.70Mm Flat 12Mm, 100PK | AG2JGK 31JY60
GRAINGER M07860.040.0012 Set Screw, M4x0.7 Thread Size, Zn Plated, 12 mm Lg., 3 mm Drive Size, Flat
Item: AG2JGKModel: M07860.040.0012Cross Ref: 31JY60
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 100
Drive Size 2 mm
Head Type Headless
Length 12 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 12 mm