GATES AT10-500-16 Square Tooth Timing Belt
Item: AN2RWQModel: AT10-500-16
Material Polyurethane
No. Of Teeth 50
Overall Length 500 mm
Pitch 10 mm
Type Metric AT
Width 0.63" , 16 mm