GATES 15/5VP600 Banded V-Belt, 15 Strand, 60 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
60"
Get it by Friday, May 22
| No. Of Strands | 15 |
| Outside Circumference | 60.91" |
| Outside Length | 1531 mm |
| Thickness | 15 mm |