GATES 14/5VP1500 Banded V-Belt, 14 Strand, 150 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
150"
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
| No. Of Strands | 14 |
| Outside Length | 3790 mm |
| Thickness | 15 mm |