FABORY M51700.032.0050 Cotter Pin, A2 Grade, 3.2mm Pin Dia., 10PK | CG8JCY 41KT32
FABORY M51700.032.0050 Cotter Pin, 50 mm Lg., SS, 3.2 mm Pin Dia., Gr. A2, Extended Prong
Item: CG8JCYModel: M51700.032.0050Cross Ref: 41KT32
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Grade Grade A2
Length 50 mm
Material Stainless Steel
Material Grade/class 18-8
Pin Dia. 3.2 mm
Product Type Cotter Pin
Shank Length 55 mm