FABORY M51700.032.0045 Cotter Pin, A2 Grade, 3.2mm Pin Dia., 10PK | CG8JCX 41KT31
FABORY M51700.032.0045 Cotter Pin, 45 mm Lg., SS, 3.2 mm Pin Dia., Gr. A2, Extended Prong
Item: CG8JCXModel: M51700.032.0045Cross Ref: 41KT31
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 45 mm
Material Stainless Steel
Material Grade/class 18-8
Pin Dia. 3.2 mm
Product Type Cotter Pin
Shank Length 49.5 mm