FABORY M39730.080.0040 Grooved Pin, 8mm Pin Dia., 10PK | CG8GHB 41KK35
FABORY M39730.080.0040 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 40 mm Lg., 8 mm Pin Dia., Type A
Item: CG8GHBModel: M39730.080.0040Cross Ref: 41KK35
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 40 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 8 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 40 mm