FABORY M39730.040.0040 Grooved Pin, 4mm Pin Dia., 25PK | CG8GFY 41KK09
FABORY M39730.040.0040 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 40 mm Lg., 4 mm Pin Dia., Type A
Item: CG8GFYModel: M39730.040.0040Cross Ref: 41KK09
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 40 mm
Material Free Cutting Steel
Pin Dia. 4 mm