FABORY M39730.030.0024 Grooved Pin, 3mm Pin Dia., 50PK | CG8GFM 41KJ98
FABORY M39730.030.0024 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 24 mm Lg., 3 mm Pin Dia., Type A
Item: CG8GFMModel: M39730.030.0024Cross Ref: 41KJ98
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Large End Diameter 3 mm
Length 24 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 3 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 24 mm