EXCELON 40402X1.5-100 Tubing, Pvc, Yellow, 2 mm Inside Dia, 5 mm Outside Dia, 100 Ft Overall Length
Item: CP4VGAModel: 40402X1.5-100Cross Ref: 797JW2
Hardness Shore A 69
Inside Dia. 2 mm
Length 100 ft.
Material PVC
Outside Dia. 5 mm
Overall Length 100 ft.
Vacuum Rated Not Rated For Vacuum
Wall Thickness 1.5 mm